İngiltere Vizesi Sponsor Hangi Durumlarda Kullanılır?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-21 09:33:04

İngiltere vizesi sponsor ile alınabilecek çeşitli vize türleri bulunan bir vize türüdür.

İngiltere vizesi başvurularında sponsor kullanmak isteyen bireylerin sağlaması gereken evraklar bulunmaktadır. İngiltere Öğrenci Vizesi ile İngiltere’de eğitim alacak olan öğrencilere sponsor olacak kişi veya kurumdan alınması gereken sponsorluk yazısı başvuru dosyasında bulunmalıdır. İngiltere Turist Vizesi başvurusunda sponsor olması akla uygun kişilerin maddi yeterliliğini ifade eden belgelerin vize memuruna sunulması gereklidir. Bu örnekler ışığında İngiltere vizesi sponsor ile alınabilen ancak vize prosedürleri içerisinde uygulanması gereken şartları bulunan bize vize türüdür.

Vize ücretinin yatırılmasıyla vize işlemleri başlatılmış olacaktır. İngiltere vizesi başvurularını firmamızla uzmanlarıyla yapacak olan bireylere başvuru için gerekli evraklar listesi uzmanlarımızca temin edilecektir. Kişiler başvuru dosyasına eksiksiz ve titizlikle koyacağı İngiltere vizesi başvuru evraklarına ek olarak, başvuru formunun doldurulması, gerekli ise evrakların tercümesinin yaptırılması, dilekçe yazılması gereklidir. Başvuru Merkezinden alınan randevu gün ve saatinde başvuru dosyası ile biyometrik bilgiler teslim edilmelidir.

İngiltere vizesi sponsor ile alınarak İngiltere’ye seyahat edilebilmekte ve sponsorluk evrakları vize sonucunun olumlu olmasına büyük oranda katkı sağlayabilmektedir. Bunun sebebi, kendi imkanları ile İngiltere seyahatini gerçekleştiremeyen bireyler maddi kaynaklarını ispat ederek vize başvurusunun olumlu sonuçlanmasını sağlayabilecektir. İngiltere vizesi sponsor ile alabilmek için sponsor olacak kurumların sponsorluk lisansı olması gereklidir. Sponsorluk lisansı alabilmek için İngiltere İçişleri Bakanlığının sitesinin ziyaret edilmesi önerilmektedir.

Firmamız 2006 yılından beri ingiltere vizesi, ankara anlaşması vizesi, ingiltere vizesi retlerine itiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarımıza İngiltere vizesi ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Sponsor Hangi Durumlarda Kullanılır?" sayfası 459 defa okundu