İngiltere Vizesi Student Visitor Başvuru Şartları Nelerdir?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-21 09:37:34

İngiltere vizesi student visitor başvuru şartları arasında 6 aydan kısa süreli çeşitli eğitimlere katılmak, maddi yeterliliklere sahip olmak, bu eğitimin bireye büyük katkı sağlayacak olması gibi hususlarda bilgilerin başvuru dosyası içerisinde bulunması gereklidir.

İngiltere vizesi student visitor visa İngiltere'de kısa süreli eğitim almak isteyen bireylerin başvurması gereken vize türüdür. İngiltere'de 6 ay ve daha kısa süreli çeşitli eğitimleriniz için başvuru yapabilmek için öncelikle bir danışmanlıktan destek almanız önerilir. Vize reddi aldığınız takdirde tekrar başvuru yaparak bu olumsuz sonucu olumluya çevirebilme imkanınız gittikçe zorlaşacaktır. Vize reddine ek olarak vize başvuru yasağı da alabilirsiniz. 

Vize türünüzü uzman danışmanlarımızla birlikte belirleyerek vize başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. İngiltere vize başvurusu için gerekli evraklar listesini uzmanlarımızdan temin ederek vize başvuru dosyasına koymanız gerekmektedir. Gerekli evraklar: 

  • Başvuru formu,
  • Kişinin şahsi bilgileri,
  • Eğitim kurumundan kabul belgesi,
  • Banka hesap bilgileri,
  • Varsa sponsor bilgileri vs.

Detaylı bilgiyi firmamızdan alabilirsiniz. Başvuru dosyası tamamlandığında baaşvuru merkezlerinden randevu alınır ve randevu gün ve saatinde başvuru dosyasıyla biyometrik bilgiler teslim edilir. 

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Student Visitor Başvuru Şartları Nelerdir?" sayfası 597 defa okundu