İngiltere Vizesi Telefon ile Başvuru Süreci Sürdürülebilir Mi?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-21 10:03:11

İngiltere vizesi telefon ile başvuru yapmak isteyen uzmanlarımıza ulaşarak evraklarını posta yoluyla ofislerimize gönderebilir. Ancak vize prosedürlerinin tamamlanmasından sonra Başvuru Merkezine gidilerek son aşamanın tamamlanması gerekmektedir.

İngiltere vizesi başvuru prosedürlerini uzman danışmanlarımızla yapmaya karar veren bireyler başvuru işlemlerini telefon aracılığıyla başlatabilecektir. İngiltere vizesi telefon aracılığıyla başvuru yapmak isteyen kişiler vize prosedürlerinin son aşaması hariç bunu gerçekleştirebilecektir. Uzmanlarımızla irtibata geçerek İngiltere vizesi başvuru ücretini yatırarak başvuru ile ilgili tüm sorularınızı sorabilir, vize işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Uzmanlarımızdan, vize türüne uygun vize harcının yatırılmasından sonra, başvuru için gerekli evraklar listesini temin edecek ve bu evrakları posta yoluyla uzmanlarımıza ulaştırabilecektir. Başvuru sahiplerinin başvuru formu titizlikle bu evraklara uygun şekilde doldurulup, tercümelerin yaptırılıp, dilekçe veya niyet mektubu yazıldıktan sonra başvuru dosyası son haline getirilmiş olacaktır. Başvuru sahipleri adına uzmanlarımız Başvuru Merkezinden randevu alacak ve randevu saatinde bireyler biyometrik bilgileri ile başvuru dosyasını elden teslim edeceklerdir. İngiltere vizesi tamamıyla online olarak, kargo yoluyla veya uzaktan başvuru yapılabilecek bir vize değildir.

İngiltere vizesi telefon aracılığıyla yapılacak vize prosedürleri sınırlı olup Başvuru Merkezine biyometrik bilgilerin (biyometrik fotoğraf ve parmak izi) verilmemesi vize başvurusunun tamamlanmaması anlamına gelecektir. Türkiye’deki İngiltere vizesi Başvuru Merkezleri Ankara, Adana, İstanbul, Bursa, İzmir, Antep ve Antalya şehirlerinde bulunmakta olup detaylı bilgiyi uzmanlarımızdan elde edebilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşabilir, Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Telefon ile Başvuru Süreci Sürdürülebilir Mi?" sayfası 458 defa okundu