İngiltere Vizesi TLS Başvurulardaki Rolü Nedir?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-21 10:04:18

İngiltere vizesi TLS Başvuru Merkezi olup başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerin teslimi bu merkezlere yapılması sebebiyle oldukça önemlidir.

İngiltere vizesi TLS başvuru işlemlerinin sonlandığı, başvuru dosyası içerisinde bulunması gereken belgelerin tamamlanarak İngiltere Konsolosluğuna gönderildiği, ulusal ve uluslararası güvenliğin sağlanabilmesi amacıyla parmak izi bilgilerinin alınarak biyometrik fotoğraf çekiminin yapıldığı Başvuru Merkezidir.

İngiltere vizesi TLS aracılığıyla başvuru yapılıyor olması sebebiyle başvurular konsolosluk ve elçilikler tarafından kabul edilmemektedir. Başvuru işlemlerinin sonlanması ve başvuru dosyasının İstanbul’daki İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesi için Başvuru Merkezleri açılmıştır. İngiliz temsilcilikleri İngiltere vizesi başvuruları hakkında bilgilendirme yapmayacağı gibi başvuruları kabul de etmemektedir.

İngiltere vizesi türleri ve vize türlerinin başvuru şartları hususunda uzmanlaşmış firmamız başvuru sahiplerine vize işlemlerinin başlatılıp sürdürülmesi ve sonucun olumlu olabilmesi hususunda profesyonel hizmet vermektedir. Başvuru ücretinin ödenmesi, vize başvuru evraklarının tamamlanması, başvuru formunun doldurulmasından sonra gerekli ise niyet mektuplarının ve dilekçelerin yazılması, başvuru evraklarının tercümelerinin yaptırılması gereklidir.

İngiltere vizesi TLS Başvuru Merkezinden randevu alınacak, bireylerin randevu gün ve saatinde hazır bulunarak Başvuru Merkezine başvuru dosyası ile biyometrik bilgilerini teslim etmesi beklenmektedir. İngiltere vizesi başvuru sonucu ortalama 15 gün içerisinde sonuçlanabileceği gibi bu süre vize türüne İngiliz Konsolosluğunun yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilecektir.

Başvuru sahiplerinin ek bir ücret ödeyerek yararlanabileceği Öncelikli Servisler randevu alımıyla ilgili ve vize değerlendirilme süresinin kısaltılabilmesi hususunda destek sağlamaktadır. Örneğin Randevusuz Giriş Servisi başvuru sahiplerinin Başvuru Merkezlerinden randevu almadan istediği zaman başvuru yapabilmesine olanak sağlamaktadır. Diğer Öncelikli Servislerin neler olduğu ve başvuru şartları hakkında bilgi almak için Türkiye’den Yapılan Başvurular için Öncelikli Servisler sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İngiltere vizesi TLS Başvuru Merkezi, randevu işlemleri ve Öncelikli Servisler hakkında detaylı bilgi için uzmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşabilir, Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi TLS Başvurulardaki Rolü Nedir?" sayfası 701 defa okundu