İngiltere Vizesi TLS Başvurulardaki Rolü Nedir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 10:09:02

İngiltere vizesi TLS Başvuru Merkezi olup başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerin teslimi bu merkezlere yapılması sebebiyle oldukça önemlidir.

İngiltere vizesi TLS başvuru işlemlerinin sonlandığı, başvuru dosyası içerisinde bulunması gereken belgelerin tamamlanarak İngiltere Konsolosluğuna gönderildiği, ulusal ve uluslararası güvenliğin sağlanabilmesi amacıyla parmak izi bilgilerinin alınarak biyometrik fotoğraf çekiminin yapıldığı Başvuru Merkezidir.

İngiltere vizesi TLS aracılığıyla başvuru yapılıyor olması sebebiyle başvurular konsolosluk ve elçilikler tarafından kabul edilmemektedir. Başvuru işlemlerinin sonlanması ve başvuru dosyasının İstanbul’daki İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesi için Başvuru Merkezleri açılmıştır. İngiliz temsilcilikleri İngiltere vizesi başvuruları hakkında bilgilendirme yapmayacağı gibi başvuruları kabul de etmemektedir.

İngiltere vizesi türleri ve vize türlerinin başvuru şartları hususunda uzmanlaşmış firmamız başvuru sahiplerine vize işlemlerinin başlatılıp sürdürülmesi ve sonucun olumlu olabilmesi hususunda profesyonel hizmet vermektedir. Başvuru ücretinin ödenmesi, vize başvuru evraklarının tamamlanması, başvuru formunun doldurulmasından sonra gerekli ise niyet mektuplarının ve dilekçelerin yazılması, başvuru evraklarının tercümelerinin yaptırılması gereklidir. Daha sonra İngiltere vizesi TLS Başvuru Merkezinden randevu alınacak, bireylerin randevu gün ve saatinde hazır bulunarak Başvuru Merkezine başvuru dosyası ile biyometrik bilgilerini teslim etmesi beklenmektedir. İngiltere vizesi başvuru sonucu ortalama 15 gün içerisinde sonuçlanabileceği gibi bu süre vize türüne İngiliz Konsolosluğunun yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilecektir.

Başvuru sahiplerinin ek bir ücret ödeyerek yararlanabileceği Öncelikli Servisler randevu alımıyla ilgili ve vize değerlendirilme süresinin kısaltılabilmesi hususunda destek sağlamaktadır. Örneğin Randevusuz Giriş Servisi başvuru sahiplerinin Başvuru Merkezlerinden randevu almadan istediği zaman başvuru yapabilmesine olanak sağlamaktadır. Diğer Öncelikli Servislerin neler olduğu ve başvuru şartları hakkında bilgi almak için Türkiye’den Yapılan Başvurular için Öncelikli Servisler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İngiltere vizesi TLS Başvuru Merkezi, randevu işlemleri ve Öncelikli Servisler hakkında detaylı bilgi için uzmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşabilir, Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Alabileceğiniz Siteler: 

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Olarak Gidebilmek İçin 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Bir Şirkette Çalışabileceğiniz, Ortaklık Kurabileceğiniz, Şirket Devralabileceğiniz Veya Yatırım Yapabileceğiniz Bu Vize Türü Hakkında Detaylar İçin

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Bu Vize İle Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilirsiniz. Detaylar İçin 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri Kendi İçinde Seyahat Amacına Göre Çeşitli Kategorilere Ayrılmıştır. Başvuru Şartları Ve Gerekli Evraklar Listesi İçin 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

TIKLAYINIZ!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Prosedürlerde Hangi Adımların Atılması Gerektiğini Öğrenebilmek İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi TLS Başvurulardaki Rolü Nedir?" sayfası 625 defa okundu