İngiltere Vizesi Tlscontact Hangi İllerde Bulunur?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-21 10:05:02

İngiltere vizesi TLScontact Türkiye içerisinden başvuru yapacak olan bireyler için 7 şehirde bulunmaktadır. Bu şehirlerde yaşamayan bireyler de firmamız aracılığıyla başvuru işlemlerini uzmanlarımızı arayarak başlatıp sürdürebilmektedir.

İngiltere vizesi TLScontact yetkili kurum aracılığı ile yapılmakta olup İngiltere vizesi başvuruları İngiltere’nin konsolosluk veya elçiliklerine yapılamamaktadır. Vize başvurularının değerlendirilmesiyle İngiltere İstanbul Konsolosluğu görevlidir ve başvuruların değerlendirilmesinden sorumludur.

İngiltere vizesi başvuruları İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Antalya ve Bursa şehirlerimizde bulunan İngiltere vizesi TLScontact Başvuru Merkezlerine yapılabilmektedir. Başvuru Merkezlerinden başvuru prosedürlerinin son adımı olan randevu alınmalı ve başvuru dosyasıyla biyometrik bilgiler teslim edilmelidir. Başvuru Merkezleri bireylerin bilgilerini İngiltere’nin İstanbul Konsolosluğuna vize memurunun değerlendirmesi için göndermektedir.

Vize başvuru prosedürlerini uzmanlarımızla sürdürme kararı alan kişiler için uzmanlarımız, başvuru ücretinin yatırılmasından sonra başvuru evrakları listesi temin edebilecektir. Başvuru evraklarının eksiksiz olarak başvuru dosyasına koyulmasından, başvuru formunun doldurulmasından ve gerekli ise tercümelerin yapılmasından sonra uzmanlarımız İngiltere vizesi TLScontact Başvuru Merkezinden kişiler adına randevu alabilecektir. Randevu gün ve saatinde başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler Başvuru Merkezine teslim edilmek için ziyaret edilecektir. Danışmanlarımıza Ankara, İstanbul, İzmir ve Antep şehirlerinde bulunan ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilir veya telefon aracılığıyla vize işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Başvuru Merkezlerinin olduğu şehirlerde yaşamıyor olsanız bile başvuru dosyası ve biyometrik fotoğraf ve parmak izinin teslimi için Başvuru Merkezlerine gidilmesi gerekmektedir. Başvuru işlemleri, vize türleri ve vize reddine itirazlar konusunda bilgi alabilmek için firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm soruların yanıtları bulabilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşabilir, Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Tlscontact Hangi İllerde Bulunur?" sayfası 695 defa okundu