İngiltere Vizesi Tlscontact Hangi İllerde Bulunur?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 10:10:00

İngiltere vizesi TLScontact Türkiye içerisinden başvuru yapacak olan bireyler için 7 şehirde bulunmaktadır. Bu şehirlerde yaşamayan bireyler de firmamız aracılığıyla başvuru işlemlerini uzmanlarımızı arayarak başlatıp sürdürebilmektedir.

İngiltere vizesi TLScontact yetkili kurum aracılığı ile yapılmakta olup İngiltere vizesi başvuruları İngiltere’nin konsolosluk veya elçiliklerine yapılamamaktadır. Vize başvurularının değerlendirilmesiyle İngiltere İstanbul Konsolosluğu görevlidir ve başvuruların değerlendirilmesinden sorumludur.

İngiltere vizesi başvuruları İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Antalya ve Bursa şehirlerimizde bulunan İngiltere vizesi TLScontact Başvuru Merkezlerine yapılabilmektedir. Başvuru Merkezlerinden başvuru prosedürlerinin son adımı olan randevu alınmalı ve başvuru dosyasıyla biyometrik bilgiler teslim edilmelidir. Başvuru Merkezleri bireylerin bilgilerini İngiltere’nin İstanbul Konsolosluğuna vize memurunun değerlendirmesi için göndermektedir.

Vize başvuru prosedürlerini uzmanlarımızla sürdürme kararı alan kişiler için uzmanlarımız, başvuru ücretinin yatırılmasından sonra başvuru evrakları listesi temin edebilecektir. Başvuru evraklarının eksiksiz olarak başvuru dosyasına koyulmasından, başvuru formunun doldurulmasından ve gerekli ise tercümelerin yapılmasından sonra uzmanlarımız İngiltere vizesi TLScontact Başvuru Merkezinden kişiler adına randevu alabilecektir. Randevu gün ve saatinde başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler Başvuru Merkezine teslim edilmek için ziyaret edilecektir. Danışmanlarımıza Ankara, İstanbul, İzmir ve Antep şehirlerinde bulunan ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilir veya telefon aracılığıyla vize işlemlerinizi başlatabilirsiniz.  

Başvuru Merkezlerinin olduğu şehirlerde yaşamıyor olsanız bile başvuru dosyası ve biyometrik fotoğraf ve parmak izinin teslimi için Başvuru Merkezlerine gidilmesi gerekmektedir. Başvuru işlemleri, vize türleri ve vize reddine itirazlar konusunda bilgi alabilmek için firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm soruların yanıtları bulabilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşabilir, Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Alabileceğiniz Diğer Sayfalarımız:

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Olarak Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Bir Şirkette Çalışabileceğiniz, Ortaklık Kurabileceğiniz, Şirket Devralabileceğiniz Veya Yatırım Yapabileceğiniz Bu Vize Türü Hakkında Detaylar İçin

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Bu Vize İle Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilirsiniz. Detaylar İçin 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri Kendi İçinde Seyahat Amacına Göre Çeşitli Kategorilere Ayrılmıştır. Başvuru Şartları Ve Gerekli Evraklar Listesi İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Prosedürleri İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Tlscontact Hangi İllerde Bulunur?" sayfası 575 defa okundu