İngiltere Vizesi Ücreti Değişecek mi?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-21 10:09:57

İngiltere vizesi ücreti İngiliz makamlarınca her yıl dolar kurundaki değişikliklere bağlı olarak değiştirilmektedir.

İngiltere vizesi ücreti, mali yılın sona ermesini takiben her yıl İngiliz makamlarınca değiştirilmektedir. İngiltere vizesi ücretleri vize türlerine göre ve talep edilen vize süresine göre değişiklik göstermektedir.

İngiltere vize ücretlerinin değişken olması sebebiyle başvuru sahiplerinin internetteki blog, sözlük, forum gibi sitelerden yapacağı araştırmalarda edineceği bilgilerin eksik, hatalı ve güncelliğini yitirmiş olabilmesi sebebiyle İngiltere vizesi ücreti güncel bilgisini alanında uzman kişilerden öğrenilmesi ve başvuru işlemlerinin profesyonel bireylerle yapılması vize sonucuna olumlu etkisi olacaktır. İngiltere vizesi ücretini yatırmayan bireylerin vize işlemleri başlamayacaktır.

Uzmanlarımızla başvuru işlemlerini sürdürmeye karar veren bireyler öncelikle İngiltere vizesi ücretini yatıracaktır. Başvuru sahiplerine adına başvuru formunun doldurulması, dilekçelerin yazılması, gerekli ise ek belgelerin talep edilmesi, başvuru belgelerinin tercümesinin yaptırılması işlemlerini uzmanlarımız tamamlayacaktır. İngiltere vizesi Başvuru Merkezlerinden randevu alınarak son haline getirilen başvuru dosyası ile biyometrik bilgiler teslim edilir. Biyometrik bilgiler, fotoğraf çekimi ve parmak izi bilgilerinin alınmasından oluşmaktadır. Ortalama 15 iş günü içerisinde başvuru sonucu belli olacağı gibi bu süre vize türüne ve İngiliz Konsolosluğunun yoğunluğuna göre değişiklik gösterecektir. Başvuru prosedürlerinin tamamı hakkında uzmanlarımıza danışabilir, tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan bireylerin İngiltere vizesi konusunda uzman bireylerden ve profesyonel danışmanlık şirketlerin destek alması önerilmektedir. Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşabilir, Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz. 

"İngiltere Vizesi Ücreti Değişecek mi?" sayfası 469 defa okundu