İngiltere Vizesi Ücreti/Harcı Ne Kadar?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 08:30:25

İngiltere Vizesi ücreti Sterlin kuru üzerinden belirlenmekte olup başvuru sahibinin pasaport türüne, seyahat süresine, her bir vize türüne göre değişkenlik göstermektedir. 

İngiltere Vizesi Ücreti/Harcı Ne Kadar?

İngiltere vizesi başvuru işlemleri başvuru ücretinin yatırılmasıyla başlar, gerekli evrakların başvuru dosyasına koyulmasıyla devam eder ve Başvuru Merkezinden alınan randevu sırasında başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerin teslimiyle sona erecektir. 

İngiltere vizesi başvuru prosedürleri oldukça zor ve karmaşık yapıdadır. Bunun en büyük sebebi her vize türünün kendine özgü başvuru şartları ve başvuru evraklarının olmasıdır. İngiltere vize başvuru işlemleri, İngiltere’ye yapılacak seyahatin amacına uygun vize türünün belirlenmesiyle başlamaktadır. Vize türünü doğru belirlemeyen kişilerin vize reddi alma ihtimalleri oldukça yüksektir. İngiltere vizesi türleri için tıklayın!

Birleşik Krallık Vizesi türüne ve talep edilen vize süresine uygun vize harcının yatırılmasıyla başvuru prosedürleri başlatılmış olacaktır. Başvuru harcının yatırmayan bireyler vize işlemlerini sürdüremeyecektir. Başvurusunu firmamızın uzmanlarıyla yapmaya karar veren bireylere danışmanlarımız başvurulan vize türüne uygun başvuru için gerekli evraklar listesi verecektir. Başvuru dosyasına eksiksiz olarak koyulması gereken bu evraklara göre uzmanlarımız başvuru formunu ve gerekli dilekçeleri dolduracak, başvuru sahibinin yaşam standartlarına ve seyahat amacına uygun bir başvuru dosyasını titizlikle hazırlayacaktır.

İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınan randevu gün ve saatinde biyometrik bilgileriyle birlikte başvuru dosyası teslim edilerek başvuru prosedürleri tamamlanmış olacaktır. İngiltere Vize prosedürleri ve vize harçları hakkında detaylı bilgi için firmamızın uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz. İngiltere’ye gitmeden önce uyulacak prosedürler için tıkla!

Danışmanlarımız vize ücretlerinin yanı sıra İngiltere Vizesi başvurusu, başvuru prosedürü ve gerekli evraklara dair de bilgi verecek olup isteğiniz doğrultusunda başvuru sürecinizi başlatacaklardır. İngiltere Vizesi harcını kredi kartı, banka havalesi veya nakit olarak yapabilirsiniz. Seçenekler ve ayrıntılar için lütfen danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 

İngiltere vizesi türleri üzerinde yapılan değişiklikleri merak eden bireyler Birleşik Krallık Son Gelişmeler sayfasını takip ederek öğrenebilecektir.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir şirkettir. İngiltere Vize harcı her yıl İngiltere Sınır Ajansı (United Kingdom Border Agency-UKBA) tarafından belirlenmekte olup Sterlin kuru üzerinden ödeme alındığı için günlük döviz hareketlerine bağlı olarak da değişmektedir. İngiltere Vizesi ücretlerine dair güncel bilgileri öğrenmek için İngiltere Vizesi Başvuru Hattı'nı arayarak danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ ALABİLECEĞİNİZ SİTELER: 

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Şirket Kurmak, Ortaklık Kurmak, Şirket Devralmak Veya Yatırım Yapmak Gibi Amaçlarınız Varsa >>

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon, Mesleki Yeterlilik, Diploma Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilmek İçin 

 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Vize Reddine İtirazlar İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Ücreti/Harcı Ne Kadar?" sayfası 8238 defa okundu