İngiltere Vizesi Ücreti/Harcı Ne Kadar?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-21 11:40:36

İngiltere Vizesi ücreti Sterlin kuru üzerinden belirlenmekte olup başvuru sahibinin pasaport türüne, seyahat süresine, her bir vize türüne göre değişkenlik göstermektedir.

İngiltere Vizesi Ücreti/Harcı Ne Kadar?

İngiltere vizesi başvuru işlemleri başvuru ücretinin yatırılmasıyla başlar, gerekli evrakların başvuru dosyasına koyulmasıyla devam eder ve Başvuru Merkezinden alınan randevu sırasında başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerin teslimiyle sona erecektir.

İngiltere vizesi başvuru prosedürleri oldukça zor ve karmaşık yapıdadır. Bunun en büyük sebebi her vize türünün kendine özgü başvuru şartları ve başvuru evraklarının olmasıdır. İngiltere vize başvuru işlemleri, İngiltere’ye yapılacak seyahatin amacına uygun vize türünün belirlenmesiyle başlamaktadır. Vize türünü doğru belirlemeyen kişilerin vize reddi alma ihtimalleri oldukça yüksektir.

Birleşik Krallık Vizesi türüne ve talep edilen vize süresine uygun vize harcının yatırılmasıyla başvuru prosedürleri başlatılmış olacaktır. Başvuru harcının yatırmayan bireyler vize işlemlerini sürdüremeyecektir. Başvurusunu firmamızın uzmanlarıyla yapmaya karar veren bireylere danışmanlarımız başvurulan vize türüne uygun başvuru için gerekli evraklar listesi verecektir. Başvuru dosyasına eksiksiz olarak koyulması gereken bu evraklara göre uzmanlarımız başvuru formunu ve gerekli dilekçeleri dolduracak, başvuru sahibinin yaşam standartlarına ve seyahat amacına uygun bir başvuru dosyasını titizlikle hazırlayacaktır.

İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınan randevu gün ve saatinde biyometrik bilgileriyle birlikte başvuru dosyası teslim edilerek başvuru prosedürleri tamamlanmış olacaktır. İngiltere Vize prosedürleri ve vize harçları hakkında detaylı bilgi için firmamızın uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz. Danışmanlarımız vize ücretlerinin yanı sıra İngiltere Vizesi başvurusu, başvuru prosedürü ve gerekli evraklara dair de bilgi verecek olup isteğiniz doğrultusunda başvuru sürecinizi başlatacaklardır. İngiltere Vizesi harcını kredi kartı, banka havalesi veya nakit olarak yapabilirsiniz. Seçenekler ve ayrıntılar için lütfen danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir şirkettir. İngiltere Vize harcı her yıl İngiltere Sınır Ajansı (United Kingdom Border Agency-UKBA) tarafından belirlenmekte olup Sterlin kuru üzerinden ödeme alındığı için günlük döviz hareketlerine bağlı olarak da değişmektedir. İngiltere Vizesi ücretlerine dair güncel bilgileri öğrenmek için İngiltere Vizesi arayarak danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Ücreti/Harcı Ne Kadar?" sayfası 8432 defa okundu