İngiltere Vizesi Ups Kargo ile Pasaport Teslimi Mümkün mü?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-21 11:42:58

Başvurusunu firmamızla yapacak olan bireylere, İngiltere vizesi UPS kargo ile değil, DHL kargo ile pasaportlar uzmanlarımızca gönderilebilir.

İngiltere vizesi ups kargo değil DHL kargo ile pasaport teslimi yapılan vize türüdür. İngiltere vizesi başvurunun açıklanmasıyla kişiler pasaportlarını elden teslim alabilir veya uzmanlarımız bireylerin pasaportlarını kargo yoluyla adreslerine gönderebilir. İngiltere vizesi prosedürleri, vize ücretinin yatırılmasıyla başlamaktadır. İngiltere vizesi başvurularını firmamızla yapmaya başlayacak olan bireylerin vize ücretini ödemesinden sonra başvuru dosyasına koyması gereken belgeler listesini danışmanlarımız temin edebilecektir.

Gerekli belgeler listesinde bulunabilecek evraklara örnek olarak; maaş bordrosu, banka hesap bilgileri, şahsi bilgiler, varsa başvuru sahiplerine bağımlı kişilerin bilgileri vb. verilebilir. Başvuru dosyasına uzmanlarımız başvuru formunu doldurup, dilekçeleri yazıp, başvuru evrakların eksiksiz olmasını sağlayarak başvuru dosyasına son halini vereceklerdir. Başvuru Merkezlerinden alınan randevu gün ve saatinde başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler elden teslim edilecektir. Başvuru değerlendirilme süreci 15 iş günü içerisinde sonuçlanabilmektedir.

İngiltere vizesi ups kargo ile değil DHL kargo ile uzmanlarımız tarafından kişiler adına Başvuru Merkezlerinden alınan pasaport gönderilebilecektir. Başvuru sahipleri vize başvurularını uzmanlarımızla yaparken başvuru için gerekli evrakları danışmanlarımıza elden teslim edemiyorsa İngiltere vizesi ups kargo veya tercih ettikleri herhangi bir kargo şirketiyle ofislerimize gönderebilecektir.

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanları İngiltere Vizesi aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve talep etmeniz halinde başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"İngiltere Vizesi Ups Kargo ile Pasaport Teslimi Mümkün mü?" sayfası 667 defa okundu