İngiltere Vizesi Uzatma İşlemleri Nelerdir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 10:21:48

İngiltere vizesi uzatma işlemleri bazı vize türleri için yapılabileceği gibi bazıları için yapılamamaktadır. Her vize türünün uzatma başvuru şartları farklılık göstermektedir.

İngiltere vizesi uzatma işlemleri, vize prosedürlerinin uygulanması noktasında aynı olmakla birlikte başvuru şartları vize türlerine göre farklılık göstermektedir. İngiltere vizesi uzatma başvuruları için gerekli şartların neler olduğunu uzman danışmanlarımızla irtibata geçerek öğrenebilirsiniz. Vize uzatma prosedürlerine başlanması, vize sonucunu olumlu yönde etkileyebilecektir.

İngiltere vizesi uzatmak için bireylerin halihazırda ellerinde bulunan vize süresinin bitmesine yakın ve vize süresi dolduktan sonra başvuruda bulunulması uygun olacaktır. İngiltere vizesi uzatma işlemleri İngiltere içerisinden veya Türkiye’den yapılabilecektir. İngiltere’den vize uzatma işlemleri yapmak isteyen bireyler firmamızın Londra ofisi ile irtibata geçebilir veya ziyaret ederek tüm sorularını sorabilir.

İngiltere Kısa Süreli Öğrenci Vizesi uzatma hakkı bulunmayan bir vize türüne örnek olarak verilebilir. İngiltere Genel Ziyaretçi Vizesi de vize İngiltere’de Ankara Antlaşması Vizesi, Avrupa Birliği Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi, insan hakları başvurusu gibi istisnai kategori değişikliği dışında uzatma işlemli yapılamayan vize türüdür. İngiltere vizesi uzatma işlemleri içerisinde bazı vize türlerinin İngiltere içerisinden uzatma başvurusu yapma hakkı tanınmamaktadır.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet veren danışmanlık şirletidir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşabilir, Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofislerimizi ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz. 

Diğer Sayfalarımız:

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Bir Şirkette Çalışabileceğiniz, Ortaklık Kurabileceğiniz, Şirket Devralabileceğiniz Veya Yatırım Yapabileceğiniz Bu Vize Türü Hakkında Detaylar İçin

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Bu Vize İle Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilirsiniz. Detaylar İçin 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri Ve Gerekli Evraklar Listesi İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Prosedürlerde Hangi Adımların Atılması Gerektiğini Öğrenebilmek İçin

İNGİLTERE VİZESİ

 

"İngiltere Vizesi Uzatma İşlemleri Nelerdir?" sayfası 452 defa okundu