İngiltere Vizesi Vaf1 Formu Hangi Vize Türü İçin Doldurulur?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 10:43:37

İngiltere vizesi VAF1, Genel Ziyaretçi Vizesi (Standart Visitor Visa) türüne ait başvuru formudur.

İngiltere vizesi VAF1, Genel Ziyaretçi Vizesi türlerinin başvurularında doldurulması gereken başvuru formunun adıdır. İngiltere vizesi başvuru formları vize prosedürlerinde oldukça önemlidir. İngiltere vizesi başvuru formları İngilizce olarak doldurulmalıdır. Yeterli bir İngilizce ile doldurulmayan, içerisinde gerçeğe uygun bilgi bulunmayan başvuru formları vize reddi alınmasına sebebiyet verebilecektir.

İngiltere vizesi başvuru ücretinin yatırılarak vize prosedürlerini danışmanlarımızla sürdürmeye karar veren kişiler adına uzmanlarımız başvuru formunu doldurabilmektedir. İngiltere vizesi başvuru formundaki bilgilerin eksiksiz ve gerçeğe uygun olması vize sonucunun olumlu olma ihtimalini oldukça yükseltebilecektir. İngiltere vizesi başvuru evraklarına, vize türüne ve başvuru sahibinin yaşam standartlarına uygun şekilde doldurulacak olan başvuru formu içerisinde eksik bilgi veya yalan beyan bulunması halinde vize reddi hatta vize başvuru yasağı alma ihtimali yükselecektir. İngiltere vizesi başvuru formları vize türlerine göre değişiklik göstermektedir. İngiltere vizesi VAF1 başvuru formunun nasıl doldurulması gerektiği hakkında CSS Müşavirlik ile irtibata geçilmesi önerilmektedir.

İngiltere vizesi VAF1 Genel Ziyaretçi Vizesi türleri başvuru formunun adı olup yanlış vize türünün başvuru formunu dolduran bireylerin vize sonucunun olumlu olma ihtimali oldukça düşüktür. Genel Ziyaretçi Vizesi, İngiltere’ye 6 ay ve kısa süreli ziyaretlerde bulunacak olan bireylerin başvurması gereken vize türüdür.

İngiltere vizesi üzerine bilgi almak isteyen bireyler Birleşik Krallık vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel hizmet veren firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerini başlatabilirler. 

İngiltere vizesi konusunda profesyonel danışman ve uzmanlarımıza Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep’te bulunan ofislerimizi ziyaret ederek veya telefon aracılığıyla ulaşabilir, vize başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanları İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve talep etmeniz halinde başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

DİĞER VİZE TÜRLERİ VE DANIŞMANLIK İÇİN:

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Bir Şirkette Çalışabileceğiniz, Ortaklık Kurabileceğiniz, Şirket Devralabileceğiniz Veya Yatırım Yapabileceğiniz Bu Vize Türü Hakkında Detaylar İçin

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Bu Vize İle Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilirsiniz. Detaylar İçin 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri Ve Gerekli Evraklar Listesi İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Prosedürlerde Hangi Adımların Atılması Gerektiğini Öğrenebilmek İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Vaf1 Formu Hangi Vize Türü İçin Doldurulur?" sayfası 400 defa okundu