İngiltere Vizesi Vfs Global Nedir ve Ne İçin Kullanılır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 10:33:34

İngiltere vizesi VFS Global daha önceki başvuru merkezi aracı kurumudur. Günümüzde TLScontact şirketi vize başvurularının kabul edilmesinde görevlendirilmiş Başvuru Merkezidir.  

İngiltere vizesi VFS Global, önceki yıllarda TLScontact gibi Başvuru Merkezi aracı kurumu olarak görev yapmıştır. Günümüzde Başvuru Merkezi işlemlerini TLScontact sürdürmektedir.

İngiltere vizesi başvuru işlemlerini uzmanlarımızla yapmaya karar veren bireyler İngiltere vizesi başvuru ücretini yatırarak uzmanlarımızdan başvuru evrakları listesini temin edebilecektir. Başvurulan vize türüne uygun evrak listesinde bulunan tüm belgeler başvuru dosyasına eksiksiz ve gerçeğe uygun bilgilerle eklenmelidir. Aksi takdirde vize reddi ile karşılaşma ihtimali artırılmış olacaktır. Danışmanlarımızdan profesyonel hizmet alarak vize başvurusu yapacak olan bireylerin başvuru formu doldurulacak, gerekli ise bireylerden ek belge talep edilecek, dilekçe veya niyet mektubu yazılacaktır.

İngiltere vizesi başvuru formu, İngilizce olarak doldurulması gereken, içerisinde kişilere ait şahsi ve maddi yeterliliklere dair bilgiler içeren belgedir. Bu belgenin dikkatle doldurulmaması da vize reddi hatta vize başvuru yasağı alınmasına büyük ölçüde sebep olabilecektir. İngiltere vizesi VFS Global yerine İngiltere TLScontact olan Başvuru Merkezinden alınan online olarak randevu gün ve saatinde hazır bulunup titizlikle hazırlanmış olan başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerin verilmesi gerekmektedir. İngiltere vize türleri, İngiltere vizesi VFS yerine TLScontact başvuru işlemleri, vize reddi sonucu alınırsa nasıl itiraz edileceği gibi hususlarda detaylı bilgi için firmamızın uzmanlarına danışabilirsiniz.

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

DİĞER VİZE TÜRLERİ VE DANIŞMANLIK İÇİN:

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Bir Şirkette Çalışabileceğiniz, Ortaklık Kurabileceğiniz, Şirket Devralabileceğiniz Veya Yatırım Yapabileceğiniz Bu Vize Türü Hakkında Detaylar İçin

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Bu Vize İle Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilirsiniz. Detaylar İçin 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri Ve Gerekli Evraklar Listesi İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Prosedürlerde Hangi Adımların Atılması Gerektiğini Öğrenebilmek İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Vfs Global Nedir ve Ne İçin Kullanılır?" sayfası 461 defa okundu