İngiltere Vizesi Vfs Global Nedir ve Ne İçin Kullanılır?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-21 11:46:22

İngiltere vizesi VFS Global daha önceki başvuru merkezi aracı kurumudur. Günümüzde TLScontact şirketi vize başvurularının kabul edilmesinde görevlendirilmiş Başvuru Merkezidir.  

İngiltere vizesi VFS Global, önceki yıllarda TLScontact gibi Başvuru Merkezi aracı kurumu olarak görev yapmıştır. Günümüzde Başvuru Merkezi işlemlerini TLScontact sürdürmektedir.

İngiltere vizesi başvuru işlemlerini uzmanlarımızla yapmaya karar veren bireyler İngiltere vizesi başvuru ücretini yatırarak uzmanlarımızdan başvuru evrakları listesini temin edebilecektir. Başvurulan vize türüne uygun evrak listesinde bulunan tüm belgeler başvuru dosyasına eksiksiz ve gerçeğe uygun bilgilerle eklenmelidir. Aksi takdirde vize reddi ile karşılaşma ihtimali artırılmış olacaktır. Danışmanlarımızdan profesyonel hizmet alarak vize başvurusu yapacak olan bireylerin başvuru formu doldurulacak, gerekli ise bireylerden ek belge talep edilecek, dilekçe veya niyet mektubu yazılacaktır.

İngiltere vizesi başvuru formu, İngilizce olarak doldurulması gereken, içerisinde kişilere ait şahsi ve maddi yeterliliklere dair bilgiler içeren belgedir. Bu belgenin dikkatle doldurulmaması da vize reddi hatta vize başvuru yasağı alınmasına büyük ölçüde sebep olabilecektir. İngiltere vizesi VFS Global yerine İngiltere TLScontact olan Başvuru Merkezinden alınan online olarak randevu gün ve saatinde hazır bulunup titizlikle hazırlanmış olan başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerin verilmesi gerekmektedir. İngiltere vize türleri, İngiltere vizesi VFS yerine TLScontact başvuru işlemleri, vize reddi sonucu alınırsa nasıl itiraz edileceği gibi hususlarda detaylı bilgi için firmamızın uzmanlarına danışabilirsiniz.

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Vfs Global Nedir ve Ne İçin Kullanılır?" sayfası 538 defa okundu