İngiltere Vizesi VIP Servisi Nedir ve Hangi Şartlarda Kullanılabilir?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-21 11:47:13

İngiltere vizesi VIP servisi diğer adıyla Premium Lounge, Başvuru Merkezinden randevu alınarak yapılması gereken başvuruları, vize harcına ek bir ücret ödenerek randevu alınmadan başvuru yapılmasını sağlayabilmektedir.

İngiltere vizesi VIP servisi İngiltere vizesi başvurularında randevu alınarak başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerin verildiği prosedürlerde, randevu alınması gereğini ortadan kaldırmaktadır. İngiltere vizesi başvuru dosyası titizlikle hazırlandıktan sonra vize harcına ek bir ücret ödenmesiyle kullanılabilen VIP servis, sadece randevu almadan giriş sağlamakla kalmıyor, Başvuru Merkezinde bilgisayar kullanımı, fotokopi çektirebilme, içeceklerden yararlanabilme gibi hizmetleri kullanabiliyor.

İngiltere vizesi VIP Türkiye’den başvuru yapacak olan bireyler için yalnızca İstanbul, Ankara ve İzmir gibi şehirlerden yapılan başvurularda kullanılabiliyor. İngiltere vizesi VIP servisi hafta içi 08.30 ile 16.00 arasında kullanılabilmekte. İngiltere vizesi ücretinin yatırılmasından sonra, vize evraklarının başvuru dosyasına eksiksiz olarak eklenmesi, başvuru formunun doldurulması, dilekçe yazımı, Başvuru Merkezinden randevu alınması ile başvuru dosyasının ve biyometrik bilgilerin görevlilere teslimi vize prosedürleri olarak özetlenebilir. 

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi VIP Servisi Nedir ve Hangi Şartlarda Kullanılabilir?" sayfası 518 defa okundu