İngiltere Vizesi Yeminli Tercüman İhtiyacı Var mıdır?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-21 12:16:16

İngiltere vizesi yeminli tercüman ihtiyacı, şahsi başvuru yapacak olan bireyler için doğabilecek olup bizimle başvuru yapan bireyler tercüme için ek ücret ödemeyecektir.

İngiltere vizesi yeminli tercüman, başvuru sahiplerinin evrak listesinde tercüme edilmesi gereken evraklar bulunmaktadır. İngiltere vizesi başvuru sahipleri şahsi başvuru yapıldığı durumlarda evrakların tercümesi için gerekli olup bireyler tercüme için ücret ödemektedir. Ancak başvuru işlemlerini bizimle yapmaya karar veren bireyler için firmamız tercüme işlemlerini danışmanlık ücretine ek bir ücret talep etmeden yapabilmektedir.

İngiltere vizesi başvuru için gerekli evrakları, firmamız tarafından belirlenmiş evrak limitlerini aşmadığı sürece tercümeler için ekstra ücret talep etmemektedir. Ancak şahsi başvuru yapan bireyler İngiltere vizesi yeminli tercüman ücretine ek olarak başvuru sonucunun olumsuz olması halinde vize reddine itiraz ücreti eklenecektir. Vize reddine itiraz etmek isteyen bireyler firmamızın danışmanları ile irtibata geçerek vize başvuru ücretlerini, danışmanlık ücretini, başvuru reddine itiraz ücretinin neler olabileceği hususunda bilgi sahibi olabilecektir. 

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanları İngiltere Vizesi aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve talep etmeniz halinde başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"İngiltere Vizesi Yeminli Tercüman İhtiyacı Var mıdır?" sayfası 557 defa okundu