İngiltere Vizesi Yeni Yasa Hakkında Nereden Bilgi Alınabilir?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-21 12:15:48

İngiltere vizesi yeni yasa ve vize türleri ile ilgili yapılan son değişikliklerin neler olduğunu firmamızdan öğrenebilirsiniz.

İngiltere vizesi yeni yasa düzenlemeleri ile birtakım değişikliklere maruz kalmaktadır. İngiltere vizesi başvuru şartları, başvuru prosedürleri, vize reddi itiraz yolları gibi çeşitli hususlarda değişiklik yapma yetkisi İngiliz İçişleri Bakanlığına aittir. İngiltere’nin 2019 yılında Avrupa Birliğinden çıkma ihtimali sebebiyle değişecek olan İngiltere vizesi türlerinden biri Ankara Anlaşması Vizesidir.

Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere’de kendi işini kurmak isteyen bireylere sermaye şartı, maddi gelir ve İngilizce dil bilgisi seviye şartı olmadan şirket kurma hakkı veren bir vize türüdür. İngiltere vizesi yeni yasa düzenlemesi sebebiyle Brexit sürecinde İngiltere’nin Ankara Anlaşması Vizesini yürürlükten ne zaman kaldıracağı ve İngiltere’de Ankara Anlaşması ile bulunan bireylerin neler yapması gerektiğini firmamızn danışmanları ile irtibata geçerek elde edebilirsiniz.

İngiltere vizesi ile ilgili son değişikliklerin neler olduğunu ve Brexit sonrası İngiltere vize türlerinin değişip değişmeyeceğini İngiltere vizesi sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. İngiltere vizesi yeni yasa konusunda bilgi almak isteyen bireyler İngiltere vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel destek veren firmamızın Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilirler veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerine hemen başlayabilirler. 

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm soruların yanıtları bulabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Yeni Yasa Hakkında Nereden Bilgi Alınabilir?" sayfası 475 defa okundu