İngiltere Vizesi Yeşil Pasaport İçin Koşullar Nelerdir?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-21 12:15:03

İngiltere vizesi yeşil pasaport için bireylerin başvurularında gerekli evraklar başvuru sahiplerinin hangi amaçla vize başvuru yaptığına ve yaşam standartlarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

İngiltere vizesi yeşil pasaport sahibi olarak başvuru yapmak isteyenler başvuru dosyasında hangi evrakların bulunabileceğini araştırmaktadır. Başvuru sahipleri yeşil pasaport (hususi pasaport) ile İngiltere’ye gitme amaçlarını, İngiltere’de nerede kalacağını, ne zaman gideceğini, masraflarını hangi maddi kaynaklarla sağlayacağını, sponsorunun olup olmadığını başvuru evrakları arasında belgeler ile göstermelidir.

İngiltere vizesi yeşil pasaport için gerekli evraklara örnek olarak; yurt dışında görevlendiriliyorsa hangi amaçla ve ne kadar süre olduğunu belgeleyen evraklar, otel rezervasyonları, uçak biletleri, maaş bordrosu, banka hesap bilgileri vb. verilebilir. Başvuru işlemlerini danışmanlarımızla yapmaya karar veren bireyler adına uzmanlarımız başvuru ücretinin ödenmesiyle işlemleri başlatabilmektedir.

Vize harcının ödenmesinden sonra İngiltere vizesi yeşil pasaport için gerekli evrakları listesi bireylere temin edilecek ve eksiksiz olarak hazırlanması talep edilecektir. Gerektiği takdirde uzmanlarımız bireylerden başvuru dosyasını güçlendirmek, daha ikna edici ve inandırıcı kılmak adına ek belgeler talep edebilecektir. İngiltere vizesi yeşil pasaport için hangi evrakların gerekli olduğu başvuru prosedürlerinin nasıl devam ettiği ve hangi işlemlerin uygulanacağını uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanları İngiltere Vizesi aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve talep etmeniz halinde başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"İngiltere Vizesi Yeşil Pasaport İçin Koşullar Nelerdir?" sayfası 447 defa okundu