İngiltere Vizesi Yeşil Pasaport İçin Koşullar Nelerdir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 10:53:23

İngiltere vizesi yeşil pasaport için bireylerin başvurularında gerekli evraklar başvuru sahiplerinin hangi amaçla vize başvuru yaptığına ve yaşam standartlarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

İngiltere vizesi yeşil pasaport sahibi olarak başvuru yapmak isteyenler başvuru dosyasında hangi evrakların bulunabileceğini araştırmaktadır. Başvuru sahipleri yeşil pasaport (hususi pasaport) ile İngiltere’ye gitme amaçlarını, İngiltere’de nerede kalacağını, ne zaman gideceğini, masraflarını hangi maddi kaynaklarla sağlayacağını, sponsorunun olup olmadığını başvuru evrakları arasında belgeler ile göstermelidir.

İngiltere vizesi yeşil pasaport için gerekli evraklara örnek olarak; yurt dışında görevlendiriliyorsa hangi amaçla ve ne kadar süre olduğunu belgeleyen evraklar, otel rezervasyonları, uçak biletleri, maaş bordrosu, banka hesap bilgileri vb. verilebilir. Başvuru işlemlerini danışmanlarımızla yapmaya karar veren bireyler adına uzmanlarımız başvuru ücretinin ödenmesiyle işlemleri başlatabilmektedir.

Vize harcının ödenmesinden sonra İngiltere vizesi yeşil pasaport için gerekli evrakları listesi bireylere temin edilecek ve eksiksiz olarak hazırlanması talep edilecektir. Gerektiği takdirde uzmanlarımız bireylerden başvuru dosyasını güçlendirmek, daha ikna edici ve inandırıcı kılmak adına ek belgeler talep edebilecektir. İngiltere vizesi yeşil pasaport için hangi evrakların gerekli olduğu başvuru prosedürlerinin nasıl devam ettiği ve hangi işlemlerin uygulanacağını uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir.

İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanları İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve talep etmeniz halinde başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

DİĞER VİZE TÜRLERİ İÇİN:

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Bir Şirkette Çalışabileceğiniz, Ortaklık Kurabileceğiniz, Şirket Devralabileceğiniz Veya Yatırım Yapabileceğiniz Bu Vize Türü Hakkında Detaylar İçin

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Bu Vize İle Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilirsiniz. Detaylar İçin 

 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri Ve Gerekli Evraklar Listesi İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Başvurularında Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYINIZ!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Prosedürlerde Hangi Adımların Atılması Gerektiğini Öğrenebilmek İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Yeşil Pasaport İçin Koşullar Nelerdir?" sayfası 369 defa okundu