İnternetteki İngiltere Vizesi Ücretleri Listesi güncel midir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 10:20:25

İnternetteki vize ücret bilgileri güncel ve gerçeğe uygun olmayabilir. İngiltere vizesi ücretleri listesi güncel bilgisi, başvurusunu uzmanlarımızla sürdürmeye karar veren bireylere vize harcının yatırılmasından sonra danışmanlarımız tarafından temin edilebilecektir.

İngiltere vizesi ücretleri her yıl İngiltere’nin mali yılının sona ermesiyle dolar kurundaki değişikliklere bağlı olarak yeniden düzenlenmektedir. İngiltere vizesi başvuru ücreti her vize türü ve vize süresi için farklılık göstermektedir.

Başvuru işlemlerinin başlamasını sağlayan İngiltere vizesi ücretleri yatırılmadığı takdirde vize işlemleri başlatılamayacaktır. İngiltere vizesi başvurusunu alanında uzman profesyonel danışmanlarımızla yapmak isteyen bireyler, vize harcını yatırdıktan sonra, uzmanlarımızdan başvuru için gerekli evraklar listesini temin edebilecektir. Başvuru evrakları listesinde bulunan belgelerin tümü eksiksiz ve gerçeğe uygun bilgiler ışığında hazırlanmalıdır. Başvuru dosyasını güçlendirecek ek belgeler danışmanlarımız tarafından talep edilebilecektir. İngiltere vizesi başvuru formu uzmanlarımızca doldurulacak, gerekli ise belgelerin tercümesi yaptırılacak ve başvuru dosyası son haline getirilecek. Başvuru Merkezine başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler, alınan randevu gün ve saatinde teslim edilecektir. İngiltere vizesi Başvuru Merkezleri İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antep, Antalya, Bursa şehirlerinde bulunmaktadır. İngiltere vize türleri başvuru evrakları, İngiltere vize prosedürleri ve daha birçok konu hakkında alanında uzmanlaşmış kişilerle irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere İstanbul Konsolosluğu tarafından vize değerlendirme süresi ortalama 15 iş günü sürebilmektedir. İngiltere vize başvurusu değerlendirilme süresini kısaltmak için İngiltere vizesi ücretlerine ek bir ücret ödeyerek Öncelikli Servislerden yararlanabilirsiniz. Öncelikli Servisler ortalama 15 iş günü olan vize değerlendirilme süresini 5 iş gününe hatta 24 saate kadar indirebilmektedir. Öncelikli Servislerin başvuru şartları, hangi vize türleri ile kullanılabileceği vb. gibi konuları uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşabilir, Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofislerimizi ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz. 

DETAYLI BİLGİ İÇİN AŞAĞIDAKİ SAYFALARI İNCELEYİNİZ. 

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Bir Şirkette Çalışabileceğiniz, Ortaklık Kurabileceğiniz, Şirket Devralabileceğiniz Veya Yatırım Yapabileceğiniz Bu Vize Türü Hakkında Detaylar İçin

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Bu Vize İle Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilirsiniz. Detaylar İçin 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri Ve Gerekli Evraklar Listesi İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Prosedürlerde Hangi Adımların Atılması Gerektiğini Öğrenebilmek İçin

İNGİLTERE VİZESİ

 

"İnternetteki İngiltere Vizesi Ücretleri Listesi güncel midir?" sayfası 396 defa okundu