Tier-4 İngiltere Vizesi Şartları Nelerdir?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-21 12:12:38

Öğrenci Vizesi türlerini ifade eden Tier-4 İngiltere vizesi şartları başvurulan vize türüne, başvuru sahibinin yaşına ve alacağı eğitime, maddi yeterliliklerine göre değişiklik gösterecektir.

Birleşik Krallık’ta eğitim görmek isteyen kişilerin alacağı eğitim, eğitimin süresi vb. kriterlere göre seçebileceği çeşitli İngiltere Öğrenci Vizesi türleri vardır. Örneğin; İngiltere Uzatılmış Öğrenci Vizesi İngiltere’de 6 ay ile 11 ay arasında İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin başvuru yapabileceği bir İngiltere vizesi türlerinden biri olarak İngiltere vizesi şartları arasında eğitim, yaşam, kalacak yer, uçak bileti vb. masraflarını nasıl karşılayacağına dair belgeleri bulundurması gereklidir. 

Başvuru sahipleri, İngiltere Kısa Süreli Öğrenci Vizesi başvurularında başvuru sahibi bu vize türünün yalnızca 6 ay ve daha kısa süreli eğitimler için alınabildiğini bilmeli ve 6 aydan kısa süreli mesleki eğitimler, yaz okulu, dil okulu gibi eğitimler üzerine başvuru dosyasını hazırlamalıdır.

İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi 6 ay ve daha kısa süreli mesleki eğitimler, dil okulları gibi eğitimleri almak amacıyla başvurulacak olan vize türüdür. Çok girişli olarak verilmekle birlikte başvuru sahibinin 18 yaşının üzerinde olması, akredite olmuş eğitim kurumlarından kabul yazısı alması bu vize başvurusunun kabul edilmesi için oldukça önemlidir. İngiltere vizesi şartlarının tümünü öğrenmek isteyen bireyler bizimle irtibata geçebilecektir.

Firmamız 2006 yılından beri ingiltere vizesi, ankara anlaşması vizesi, ingiltere vizesi retlerine itiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarımıza İngiltere vizesi aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"Tier-4 İngiltere Vizesi Şartları Nelerdir?" sayfası 445 defa okundu