Tier-4 İngiltere Vizesi Şartları Nelerdir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 09:55:11

Öğrenci Vizesi türlerini ifade eden Tier-4 İngiltere vizesi şartları başvurulan vize türüne, başvuru sahibinin yaşına ve alacağı eğitime, maddi yeterliliklerine göre değişiklik gösterecektir.

Birleşik Krallık’ta eğitim görmek isteyen kişilerin alacağı eğitim, eğitimin süresi vb. kriterlere göre seçebileceği çeşitli İngiltere Öğrenci Vizesi türleri vardır. 

İngiltere’de eğitim için tıklayın!

Örneğin; İngiltere Uzatılmış Öğrenci Vizesi İngiltere’de 6 ay ile 11 ay arasında İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin başvuru yapabileceği bir İngiltere vizesi türlerinden biri olarak İngiltere vizesi şartları arasında eğitim, yaşam, kalacak yer, uçak bileti vb. masraflarını nasıl karşılayacağına dair belgeleri bulundurması gereklidir. 

Başvuru sahipleri, İngiltere Kısa Süreli Öğrenci Vizesi başvurularında başvuru sahibi bu vize türünün yalnızca 6 ay ve daha kısa süreli eğitimler için alınabildiğini bilmeli ve 6 aydan kısa süreli mesleki eğitimler, yaz okulu, dil okulu gibi eğitimler üzerine başvuru dosyasını hazırlamalıdır.

İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi 6 ay ve daha kısa süreli mesleki eğitimler, dil okulları gibi eğitimleri almak amacıyla başvurulacak olan vize türüdür. Çok girişli olarak verilmekle birlikte başvuru sahibinin 18 yaşının üzerinde olması, akredite olmuş eğitim kurumlarından kabul yazısı alması bu vize başvurusunun kabul edilmesi için oldukça önemlidir. İngiltere vizesi şartlarının tümünü öğrenmek isteyen bireyler bizimle irtibata geçebilecektir.

İngiltere vizesi türleri için tıklayın!

Firmamız 2006 yılından beri ingiltere vizesi, ankara anlaşması vizesiingiltere vizesi retlerine itiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarımıza İngiltere vizesi danışmanlık hattıaracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Alabileceğiniz Diğer Sayfalarımız:

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Olarak Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Bir Şirkette Çalışabileceğiniz, Ortaklık Kurabileceğiniz, Şirket Devralabileceğiniz Veya Yatırım Yapabileceğiniz Bu Vize Türü Hakkında Detaylar İçin

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Bu Vize İle Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilirsiniz. Detaylar İçin 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri Kendi İçinde Seyahat Amacına Göre Çeşitli Kategorilere Ayrılmıştır. Başvuru Şartları Ve Gerekli Evraklar Listesi İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYINIZ!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Prosedürlerde Hangi Adımların Atılması Gerektiğini Öğrenebilmek İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"Tier-4 İngiltere Vizesi Şartları Nelerdir?" sayfası 366 defa okundu